O Nas

Zobacz kim jesteśmy

O NAS

OptimizeMe to projekt, który powstał w odpowiedzi na stale rosnące zapotrzebowanie klientów na profesjonalne treningi personalne i fizjoterapię.

Jesteśmy trenerami rozwijającymi się w zawodzie od prawie 10 lat. Nasza wiedza, doświadczenie i regularne poszerzanie kompetencji wyróżnia nas na łódzkim rynku trenerów personalnych.

Personalne programy treningowe przygotowane przez OptimizeMe zawsze zaczynamy od podstaw – poznania analizy składu Twojego ciała, poznania Twoich ograniczeń zdrowotnych oraz Twoich możliwości i oczekiwań odnośnie przebiegu i końcowych efektów programu treningowego.

NASZE USŁUGI OBEJMUJĄ

Treningi Personalne
Terapię Manualną
Indywidualny Plan Treningowy
Prowadzenie Treningowe Online
Edukację

Poznaj Nas

O Nas
Robert Rejmaniak
Trener Personalny

Trener, którego fascynuje trening siłowo-kondycyjny, trening z użyciem Kettlebell, CrossFit oraz Kalistenika. Dzięki swojemu doświadczeniu potrafi dopasować odpowiedni program treningowy do predyspozycji i oczekiwań każdego Klienta. Profesjonalista w każdym calu oraz doskonały motywator, który od swoich Klientów wymaga 110% zaangażowania. Jeśli podczas treningu stwierdzisz, że dałeś z siebie wszystko, prawdopodobnie odpowie Ci, że właśnie skończyłeś rozgrzewkę. Jego podejście do treningów można określić zdaniem – Keep it simple. Uwielbia wprowadzać w świat aktywności fizycznej osoby, które przychodzą na siłownię pierwszy raz oraz te, które miały od niej bardzo długą przerwę. Interesuje się również treningiem medycznym i fizjoterapią, dzięki czemu może pomóc w powszechnych wadach postawy.

Robert jest absolwentem Pedagogiki Kultury Fizycznej i Zdrowotnej. Regularnie zasila skład ekipy sędziowskiej w prestiżowych zawodach CrossFit – Łódź Garage Games. Dwukrotny uczestnik Mistrzostw Polski Kettlebell Hardstyle Challenge (2016 i 2017). Członek Elitarnej grupy Top Team Polska z kompletem 5*. Uczestnik licznych szkoleń z zakresu przygotowania Siłowo-Kondycyjnego, Kettlebells, Trójboju Siłowego, Mobility i Podstaw Fizjoterapii oraz Legitymowany Instruktor Dwuboju Olimpijskiego.

O Nas
Dawid Świderek
Fizjoterapeuta/Trener Personalny

Magister fizjoterapii i trener pasjonujący się trójbojem siłowym i kulturystyką. Pasjonat treningu siłowego i funkcjonalnego, który w dużym stopniu opiera swoje program na wykorzystaniu wolnych ciężarów, TRX, Kettlebell oraz własnej masy ciała. Dzięki szerokiej wiedzy z zakresu anatomii, fizjologii oraz biomechaniki zdobytej podczas studiów na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi potrafi doskonale rozplanować rehabilitację oraz przygotować spersonalizowane programy treningowe dla osób z wszelkimi dysfunkcjami narządu ruchu.