Trenerzy

Robert Rejmaniak

Trener, którego fascynuje trening siłowo-kondycyjny, trening z użyciem Kettlebell, CrossFit oraz Kalistenika. Dzięki swojemu doświadczeniu potrafi dopasować odpowiedni program treningowy do predyspozycji i oczekiwań każdego Klienta. Profesjonalista w każdym calu oraz doskonały motywator, który od swoich Klientów wymaga 110% zaangażowania. Jeśli podczas treningu stwierdzisz, że dałeś z siebie wszystko, prawdopodobnie odpowie Ci, że właśnie skończyłeś rozgrzewkę. Jego podejście do treningów można określić zdaniem – Keep it simple. Uwielbia wprowadzać w świat aktywności fizycznej osoby, które przychodzą na siłownię pierwszy raz oraz te, które miały od niej bardzo długą przerwę. Prowadzi również podopiecznych na zasadach online. Interesuje się treningiem medycznym i fizjoterapią, dzięki czemu może pomóc w powszechnych wadach postawy.

Robert jest absolwentem Pedagogiki Kultury Fizycznej i Zdrowotnej. Regularnie zasila skład ekipy sędziowskiej w prestiżowych zawodach CrossFit – Łódź Garage Games. Dwukrotny uczestnik Mistrzostw Polski Kettlebell Hardstyle Challenge (2016 i 2017). Członek Elitarnej grupy Top Team Polska z kompletem 5*. Uczestnik licznych szkoleń z zakresu przygotowania Siłowo-Kondycyjnego, Kettlebells, Trójboju Siłowego, Mobility i Podstaw Fizjoterapii oraz Legitymowany Instruktor Dwuboju Olimpijskiego.

Dawid Świderek

Magister fizjoterapii i trener pasjonujący się trójbojem siłowym i kulturystyką. Pasjonat treningu siłowego i funkcjonalnego, który w dużym stopniu opiera swoje program na wykorzystaniu wolnych ciężarów, TRX, Kettlebell oraz własnej masy ciała. Dzięki szerokiej wiedzy z zakresu anatomii, fizjologii oraz biomechaniki zdobytej podczas studiów na Uniwersycie Medycznym w Łodzi potrafi doskonale rozplanować rehabilitację oraz przygotować spersonalizowane programy treningowe dla osób z wszelkimi dysfunkcjami narządu ruchu.

Jacek Beczkowski

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi dwóch kierunków, lekarskim oraz fizjoterapii. Przygodę ze sportem zaczynał od biegania, później pojawił się ergometr wioślarski, Crossfit aż po trening z odważnikami Kettlebells i trening siłowy. Dzięki swojej wiedzy wyniesionej z uczelni oraz pasji i doświadczeniu zdobytemu na sali treningowej, bezpiecznie i profesjonalnie poprowadzi każdy Twój trening. Potrafi nawiązać kontakt z każdą grupą wiekową. Cechuje się dużymi pokładami cierpliwości. Pomoże Ci w osiągnięciu pożądanej kondycji fizycznej i sylwetki. W tym celu dopasuje do Ciebie program ćwiczeń, uwzględniając Twoje warunki fizyczne, stan zdrowia oraz charakter. 

Brak Ci motywacji? Nie masz energii, borykasz się z kontuzją? Chcesz coś zmienić w swoim życiu? Napisz, umówimy się na konsultację i przygotujemy plan działania.

Robert Majewski

Przygodę ze sportem rozpoczął 15 lat temu. Trenował głównie sporty siłowe oraz sztuki walki Krav Maga. Od 5 lat czynny instruktor przygotowania siłowego oraz kettlebells. Sport od zawsze był jego pasją i trenuje niezależnie od okoliczności, gdyż daje mu to radość i poczucie realizacji. Dzięki temu poniedziałek nigdy nie jest przytłaczającym faktem , a kolejną szansą na bycie lepszą wersją siebie.

Robert specjalizuje się w prowadzeniu podopiecznych na zasadach online. Prowadzi kompleksową, miesięczną konsultację dietetyczną i treningową. Inaczej mówiąc – przez cały miesiąc jest dla Was 24h/7 (Żona tego nie pochwala, ale co zrobić…)

Agata Bogusz

Coach, międzynarodowy trener i sędzia freedivingu, wielokrotna i aktualna rekordzistka Polski we freedivingu (m.in. -85m głębokości w konkurencji Stały Balast w płewach) z 10 letnim stażem sportowym. Zafascynowana skutecznością freedivingu w obszarach poza sportowych pracuje jako coach i trener rozwoju osobistego wykorzystując autorskie techniki oparte o elementy freedivingu wspomagające procesy coachingowe oraz terapeutyczne, wspierające rozwój osobisty, ułatwiające zarządzanie stresem i emocjami oraz wzmacniające wewnętrzną integralność między ciałem, umysłem, emocjami i zachowaniem. Agata jest magistrantką studiów psychologicznych na Uniwersytecie SWPS oraz instruktorką fitness. Rozpoczynając z nią współpracę w ramach procesu coachingowego możesz liczyć na ciepłe choć stanowcze wsparcie, dużo cierpliwości oraz indywidualne podejście.

Jarosław Niewdach

Trener personalny oraz trener przygotowania motorycznego. Specjalizuje się w treningu siłowo – kondycyjnym. Jego podopiecznymi są zarówno osoby ćwiczące rekreacyjnie, jak i sportowcy różnych dyscyplin. Wyznaje zasadę, że prostota jest kluczem do sukcesu. Postępy i dobre samopoczucie jego podopiecznych są dla niego największą satysfakcją.