oferta


KONSULTACJE TRENINGOWE I DIETETYCZNE ONLINE
MASAŻE FIZJOTERAPEUTYCZNE

TRENINGI PERSONALNE

Personalne programy treningowe przygotowane przez OptimizeMe zawsze zaczynamy od podstaw – poznania analizy składu Twojego ciała, poznania Twoich ograniczeń zdrowotnych oraz Twoich możliwości i oczekiwań odnośnie przebiegu i końcowych efektów programu treningowego.

Zależy Ci na zmniejszeniu lub zwiększeniu masy ciała, zbudowaniu ogólnej sprawności fizycznej, poprawie zdrowia lub samopoczucia, czy może na osiąganiu lepszych wyników sportowych – to jest właśnie czas i miejsce, w którym chcemy jak najwięcej usłyszeć o Tobie. Jeśli jest coś co Cię motywuje do działania i dodaje pozytywnej energii, coś co szczególnie lubisz w treningu koniecznie podziel się tym z nami! Teraz czas na nas.
Na tym etapie procesu kończą się wszystkie podobieństwa w przygotowaniu programów i zaczyna się praca naszego zespołu trenerów personalnych nad Twoim spersonalizowanym i zoptymalizowanym programem treningowym oraz indywidualnym programem żywieniowym dopasowanym do tego programu. 

W oparciu o uzyskane informacje trenerzy personalni OptimizeMe przygotują dla Ciebie indywidualny plan żywieniowy oraz najbardziej efektywny trening - co prawda jesteśmy fanami ciężkiej pracy, ale rozumiemy że czas którym dysponujesz może być ograniczony, więc lubimy również pracować mądrze. Przez cały czas trwania programu monitorujemy przebieg, postępy i efekty Twojej pracy i jeśli zachodzi taka potrzeba modyfikujemy i dostosowujemy Twój trening personalny oraz plan żywieniowy.

KONSULTACJE TRENINGOWE I DIETETYCZNE ONLINE

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich Klientów, zespół OptimizeMe przygotował ofertę konsultacji treningowych i dietetycznych. Konsultacje treningowe OptimizeMe to usługa skierowana do osób, które po odbyciu kilku sesji z trenerem personalnym czują się już na tyle pewnie, aby rozpocząć treningi indywidualne i potrzebują jedynie wskazówek i „zdalnej” opieki trenera. W ramach konsultacji treningowych OptimizeMe, przez ustalony okres /minimum 1 miesiąc/ trener personalny pozostaje w stałym kontakcie mailowym z Klientem, podczas którego na bieżąco monitoruje postępy Klienta oraz jeśli zachodzi taka potrzeba modyfikuje wykonywany przez niego program treningowy. Konsultacje treningowe OptimizeMe, podobnie jak nasze treningi personalne dostosowane są do indywidualnych możliwości i potrzeb Klientów oraz do warunków sprzętowych w miejscu, w którym Klient odbywa treningi.

Nasz kompleksowy program ukierunkowany jest na długotrwałe efekty i korzyści naszych Klientów.

Konsultacje dietetyczne OptimizeMe to usługa zupełnie inna od usług dotychczas oferowanych na rynku. Praca specjalistów OptimizeMe nie polega na przygotowywaniu i przesyłaniu diet „tygodniowych” swoim Klientom, skupia się natomiast na zmianie ich nawyków żywieniowych. Dzięki wskazówkom i poradom przekazywanym przez specjalistów OptimizeMe, Klienci będą w stanie osiągnąć długofalowe i długotrwałe efekty i korzyści płynące ze zmiany dotychczasowego sposobu żywienia na zdrowy i dopasowany do ich indywidualnych potrzeb model.

Konsultacje treningowe i dietetyczne to kolejny etap w programie przemiany OptimizeMe. Program przemiany OptimizeMe umożliwia jego uczestnikom osiągnięcie długofalowych korzyści oraz stopniowe przejście od ścisłej współpracy z trenerami personalnymi i dietetykami do indywidualnej pracy nad sobą.

MASAŻE

Masaż to zabieg z dziedziny fizjioterapii wykorzystywany w walce ze schorzeniami i dolegliwościami bólowymi, który pomaga powrócić do pełnej sprawności, regeneruje siły oraz wpływa pozytywnie na samopuczucie.

Zabieg masażu najczęściej wykorzystywany jest w przypadku wystąpienia bólu kręgosłupa, przykurczu mięśni, bólu mięśniowym, ale także w przypadkach skrzywienia kręgosłupa, dyskopatii czy rwy kulszowej.

Zabieg masażu polega na sprężystym odkształceniu tkanki mięśniowej, które masażysta osiąga poprzez zastosowanie odpowiednich chwytów oraz technik. Efektem prawidłowo wykonanego zabiegu powinno być ustąpienie bólu, uczucie obniżenia napięcia mięśni oraz poprawa ich ukrwienia i trofiki.

W naszej szerokiej gamie zabiegów masażu oferujemy:
> Masaż leczniczy
Masaż sportowy
Masaż poprzeczny
Terapię punktów spustowych

masaż sportowy

OPTIMIZEME

Adres do korespondencji:
ul. Juliusza Kossaka 2 m51 
93-213 , Łódź

NIP: 9662033552
REGON: 368700293

Nr konta:
50 1140 2004 0000 3502 7719 9998
OptimizeMe Robert Rejmaniak