Trener osobisty - Julek z Łodzi

Julek Kalenbach
Pomysłodawca i założyciel OptimizeMe. Lekarz i trener personalny, który postanowił wykorzystać swoją kompleksową wiedzę, doświadczenie i umiejętności, aby pomagać swoim Klientom w osiąganiu nawet najbardziej ambitnych celów. Zajmuje się promowaniem zdrowego stylu życia łącząc pracę w branży medycznej ze sportem. W swoich programach wykorzystuje wiedzę zdobytą podczas studiów na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, licznych szkoleń i konferencji oraz doświadczenie zdobyte podczas pracy trenera personalnego, konsultanta żywieniowego oraz pracy z pacjentami. Każdy Klient to dla niego nowe wyzwanie do którego podchodzi w sposób indywidualny, przygotowując program treningowy i żywieniowy w taki sposób, aby osiągnąć zamierzony cel w sposób bezpieczny dla zdrowia.

Robert Rejmaniak 

Trener, którego fascynuje trening siłowo-kondycyjny, trening z użyciem Kettlebell, CrossFit oraz Kalistenika. Dzięki swojemu doświadczeniu potrafi dopasować odpowiedni program treningowy do predyspozycji i oczekiwań każdego Klienta. Profesjonalista w każdym calu oraz doskonały motywator, który od swoich Klientów wymaga 110% zaangażowania. Jeśli podczas treningu stwierdzisz, że dałeś z siebie wszystko, prawdopodobnie odpowie Ci, że właśnie skończyłeś rozgrzewkę. Jego podejście do treningów można określić zdaniem - Keep it simple. Uwielbia wprowadzać w świat aktywności fizycznej osoby, które przychodzą na siłownię pierwszy raz oraz te, które miały od niej bardzo długą przerwę. Interesuje się również treningiem medycznym i fizjoterapią, dzięki czemu może pomóc w powszechnych wadach postawy.

Robert jest absolwentem Pedagogiki Kultury Fizycznej i Zdrowotnej. Regularnie zasila skład ekipy sędziowskiej w prestiżowych zawodach CrossFit - Łódź Garage Games. Od 2016 roku jest asystentem Krzysztofa Bajery na szkoleniu "Odważniki kulowe w treningu sportowym" organizowanym przez szkołę Strong Seminars. Uczestnik III Mistrzostw Polski Kettlebell Hardstyle Challenge 2016, gdzie w formule indywidualnej zajął 9 miejsce, a w drużynowej 3.

trener personalny - Robert z Łodzi
trener osobisty - Dawid z Łodzi

Dawid Świderek 

Magister fizjoterapii i trener pasjonujący się trójbojem siłowym i kulturystyką. Pasjonat treningu siłowego i funkcjonalnego, który w dużym stopniu opiera swoje program na wykorzystaniu wolnych ciężarów, TRX, Kettlebell oraz własnej masy ciała. Dzięki szerokiej wiedzy z zakresu anatomii, fizjologii oraz biomechaniki zdobytej podczas studiów na Uniwersycie Medycznym w Łodzi potrafi doskonale rozplanować rehabilitację oraz przygotować spersonalizowane programy treningowe dla osób z wszelkimi dysfunkcjami narządu ruchu.

Krystian Michalak 

Certyfikowany istruktor CF LVL 1, czynny zawodnik oraz sędzia crossfit. Decyzja o rozpoczęciu kariery trenera personalnego była dla niego naturalnym wyborem i wynikiem ogromnej pasji do sportu pielęgnowanej od najmłodszych lat. W swoich programach treningowych skupia się na podniesieniu wyników sportowych oraz poprawie ogólnej sprawności fizycznej i samopoczucia swoich podopiecznych. Kalistenika, kettlebells, czy elementy podnoszenia ciężarów to tylko niektóre z narzędzi, które wykorzystuje na drodze do osiągnięcia zakładanych celów. Każdego swojego podopiecznego jest w stanie zmotywować do ciężkiej pracy i zarazić swoim entuzjazmem oraz pasją do sportu. Sukcesy swoich podopiecznych traktuje jak swoje własne.

W celu maksymalizacji efektów pracy wykonywanej podczas wspólnych treningów na siłowni, oferuje konsultacje żywieniowe dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

trener indywidualny Łódź - Krystian
trener osobisty w Łodzi - Paweł

Paweł Puzanista 

Trener oraz fizjoterapeuta, absolwent Uniwersytetu Medycznego W Łodzi, kierunku fizjoterapia . Posiada 10-letnie doświadczenie w roli trenera. Cały czas się rozwija i uzupełnia swoją wiedzę poprzez liczne kursy i szkolenia z zakresu treningu, dietetyki oraz rehabilitacji. Praca którą wykonuje jest jego pasją i zawsze podchodzi bardzo indywidualnie oraz z pełnym zaangażowaniem do potrzeb pacjenta lub klienta. Trening bądź dieta pod jego okiem musi pokrywać się zarówno z celami podopiecznych, prowadzić konsekwentnie do ich osiągnięcia, jak i spełniać wszystkie warunki konieczne do zachowania zdrowia i sprawności w dłuższej perspektywie.
Perfekcjonista, czasem do przesady :-)

OPTIMIZEME

Adres do korespondencji:
ul. Juliusza Kossaka 2 m51 
93-213 , Łódź

NIP: 9662033552
REGON: 368700293

Nr konta:
50 1140 2004 0000 3502 7719 9998
OptimizeMe Robert Rejmaniak