Trenerzy

Julek Kalenbach

Pomysłodawca i założyciel OptimizeMe. Lekarz i trener personalny, który postanowił wykorzystać swoją kompleksową wiedzę, doświadczenie i umiejętności, aby pomagać swoim Klientom w osiąganiu nawet najbardziej ambitnych celów. Zajmuje się promowaniem zdrowego stylu życia łącząc pracę w branży medycznej ze sportem. W swoich programach wykorzystuje wiedzę zdobytą podczas studiów na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, licznych szkoleń i konferencji oraz doświadczenie zdobyte podczas pracy trenera personalnego, konsultanta żywieniowego oraz pracy z pacjentami. Każdy Klient to dla niego nowe wyzwanie do którego podchodzi w sposób indywidualny, przygotowując program treningowy i żywieniowy w taki sposób, aby osiągnąć zamierzony cel w sposób bezpieczny dla zdrowia.

Robert Rejmaniak

Trener, którego fascynuje trening siłowo-kondycyjny, trening z użyciem Kettlebell, CrossFit oraz Kalistenika. Dzięki swojemu doświadczeniu potrafi dopasować odpowiedni program treningowy do predyspozycji i oczekiwań każdego Klienta. Profesjonalista w każdym calu oraz doskonały motywator, który od swoich Klientów wymaga 110% zaangażowania. Jeśli podczas treningu stwierdzisz, że dałeś z siebie wszystko, prawdopodobnie odpowie Ci, że właśnie skończyłeś rozgrzewkę. Jego podejście do treningów można określić zdaniem – Keep it simple. Uwielbia wprowadzać w świat aktywności fizycznej osoby, które przychodzą na siłownię pierwszy raz oraz te, które miały od niej bardzo długą przerwę. Interesuje się również treningiem medycznym i fizjoterapią, dzięki czemu może pomóc w powszechnych wadach postawy.

Robert jest absolwentem Pedagogiki Kultury Fizycznej i Zdrowotnej. Regularnie zasila skład ekipy sędziowskiej w prestiżowych zawodach CrossFit – Łódź Garage Games. Dwukrotny uczestnik Mistrzostw Polski Kettlebell Hardstyle Challenge (2016 i 2017). Członek Elitarnej grupy Top Team Polska z kompletem 5*. Uczestnik licznych szkoleń z zakresu przygotowania Siłowo-Kondycyjnego, Kettlebells, Trójboju Siłowego, Mobility i Podstaw Fizjoterapii oraz Legitymowany Instruktor Dwuboju Olimpijskiego.

Dawid Świderek

Magister fizjoterapii i trener pasjonujący się trójbojem siłowym i kulturystyką. Pasjonat treningu siłowego i funkcjonalnego, który w dużym stopniu opiera swoje program na wykorzystaniu wolnych ciężarów, TRX, Kettlebell oraz własnej masy ciała. Dzięki szerokiej wiedzy z zakresu anatomii, fizjologii oraz biomechaniki zdobytej podczas studiów na Uniwersycie Medycznym w Łodzi potrafi doskonale rozplanować rehabilitację oraz przygotować spersonalizowane programy treningowe dla osób z wszelkimi dysfunkcjami narządu ruchu.

Krystian Michalak

Certyfikowany istruktor CF LVL 1, czynny zawodnik oraz sędzia crossfit. Decyzja o rozpoczęciu kariery trenera personalnego była dla niego naturalnym wyborem i wynikiem ogromnej pasji do sportu pielęgnowanej od najmłodszych lat. W swoich programach treningowych skupia się na podniesieniu wyników sportowych oraz poprawie ogólnej sprawności fizycznej i samopoczucia swoich podopiecznych. Kalistenika, kettlebells, czy elementy podnoszenia ciężarów to tylko niektóre z narzędzi, które wykorzystuje na drodze do osiągnięcia zakładanych celów. Każdego swojego podopiecznego jest w stanie zmotywować do ciężkiej pracy i zarazić swoim entuzjazmem oraz pasją do sportu. Sukcesy swoich podopiecznych traktuje jak swoje własne.

W celu maksymalizacji efektów pracy wykonywanej podczas wspólnych treningów na siłowni, oferuje konsultacje żywieniowe dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Paweł Puzanista

Trener oraz fizjoterapeuta, absolwent Uniwersytetu Medycznego W Łodzi, kierunku fizjoterapia. Posiada 10-letnie doświadczenie w roli trenera. Cały czas się rozwija i uzupełnia swoją wiedzę poprzez liczne kursy i szkolenia z zakresu treningu, dietetyki oraz rehabilitacji. Praca którą wykonuje jest jego pasją i zawsze podchodzi bardzo indywidualnie oraz z pełnym zaangażowaniem do potrzeb pacjenta lub klienta. Trening bądź dieta pod jego okiem musi pokrywać się zarówno z celami podopiecznych, prowadzić konsekwentnie do ich osiągnięcia, jak i spełniać wszystkie warunki konieczne do zachowania zdrowia i sprawności w dłuższej perspektywie.

Perfekcjonista, czasem do przesady 🙂

Jacek Beczkowski

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi dwóch kierunków, lekarskim oraz fizjoterapii. Przygodę ze sportem zaczynał od biegania, później pojawił się ergometr wioślarski, Crossfit aż po trening z odważnikami Kettlebells i trening siłowy. Dzięki swojej wiedzy wyniesionej z uczelni oraz pasji i doświadczeniu zdobytemu na sali treningowej, bezpiecznie i profesjonalnie poprowadzi każdy Twój trening. Potrafi nawiązać kontakt z każdą grupą wiekową. Cechuje się dużymi pokładami cierpliwości. Pomoże Ci w osiągnięciu pożądanej kondycji fizycznej i sylwetki. W tym celu dopasuje do Ciebie program ćwiczeń, uwzględniając Twoje warunki fizyczne, stan zdrowia oraz charakter. 

Brak Ci motywacji? Nie masz energii, borykasz się z kontuzją? Chcesz coś zmienić w swoim życiu? Napisz, umówimy się na konsultację i przygotujemy plan działania.

Robert Majewski

Przygodę ze sportem rozpoczął 15 lat temu. Trenował głównie sporty siłowe oraz sztuki walki Krav Maga. Od 5 lat czynny instruktor przygotowania siłowego oraz kettlebells. Sport od zawsze był jego pasją i trenuje niezależnie od okoliczności, gdyż daje mu to radość i poczucie realizacji. Dzięki temu poniedziałek nigdy nie jest przytłaczającym faktem , a kolejną szansą na bycie lepszą wersją siebie.

Robert specjalizuje się w prowadzeniu podopiecznych na zasadach online. Prowadzi kompleksową, miesięczną konsultację dietetyczną i treningową. Inaczej mówiąc – przez cały miesiąc jest dla Was 24h/7 (Żona tego nie pochwala, ale co zrobić…)